پوسته تخته سیاه منتشر شد

عضو جدیدی به مجموعه پوسته‌های تقویم اضافه شد که نام «Blackboard (تخته سیاه)» رو برای اون انتخاب کردیم.  این پوسته رو به طور ویژه به کاربرانی توصیه می‌کنیم که دارای دستگاهی با صفحه نمایش بزرگ هستند.

پوسته‌ها قابلیتی از تقویم روزهای صورتی هستند که می‌تونند ظاهر تقویم رو متحول کنند. فراموش نکنید که برای استفاده از این پوسته‌ها، باید ابتدا تقویم روزهای صورتی رو نصب کرده باشید.

blackboard

برای نصب پوسته Blackboard، مراحل زیر رو دنبال کنید:

۱- پوسته Blackboard رو از کافه بازار دریافت و نصب کنید.
۲- بعد از نصب پوسته، تقویم روزهای صورتی رو باز کنید.
۳- از منوی تقویم، گزینه «پوسته‌ها» رو لمس کنید تا فهرست پوسته‌ها به نمایش در بیاد.
۴- از بین گزینه‌های موجود، پوسته Blackboard رو انتخاب کنید. حالا کافیه کلید «فعال‌سازی» رو لمس کنید تا پوسته موردنظر شما فعال بشه.
۵- از فضای متفاوت تقویم خود لذت ببرید!

اگر در مورد پوسته‌ها و نحوه فعال‌سازی اون‌ها به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید، لطفا این مطلب رو مطالعه کنید: «آن چه در مورد پوسته‌ها باید بدانید».

پوسته‌ی CuteGirls

مدت‌هاست که پوسته‌ی CuteGirls انتظار منتشر شدنس رو می‌کشه! اما برخی مسائل باعث شد انتشارش تا این لحظه به تعویق بیفته. ما همه‌ی تلاشمون این هست که پوسته‌های جدید رو با سرعت بیش‌تری منتشر کنیم. اما برای پیشرفت «روزهای صورتی» نقشه‌هایی کشیدیم که اجرایی شدن اون‌ها امری زمان‌بره.

پوسته CuteGirls

شما می‌تونید پوسته‌ی جدید رو از کافه بازار دریافت کنید. خیلی خوشحال می‌شیم اگر نظراتتون رو با ما اشتراک بذارید و در مورد طراحی پوسته‌های جدید با ایده‌هاتون ما رو همراهی کنید.

دريافت پوسته CuteGirls

هم‌اکنون به جمع کسانی که ما رو در فیس‌بوک دوست دارند، بپیوندید.