خط‌مشی حریم خصوصی کاربران روزهای صورتی

توضیحاتی پیرامون نحوه‌ی حفاظت از اطلاعات کاربران - آخرین تغییرات 25 اردیبهشت 93

خط‌مشی حریم خصوصی توضیح می‌دهد چه اطلاعاتی از کاربران - اعم از خصوصی و غیر خصوصی - توسط «ما» جمع‌‌آوری می‌شود و نحوه‌ی حفاظت و نگهداری از آن‌ها چگونه است.

در سرتاسر این نوشتار منظور  از «ما» توسعه‌دهنده (یا توسعه‌دهندگان) روزهای صورتی بوده و منظور از «کاربران» اشخاصی است که به هر نحوی از خدمات روزهای صورتی استفاده می‌کنند. همچنین منظور از «خدمات روزهای صورتی»، نرم‌افزار و سایت روز‌های صورتی به آدرس http://pinkdays.net می‌باشد.

اطلاعات خصوصی

در حال حاضر هیچ یک از اطلاعات خصوصی «کاربران» جمع‌آوری نمی‌شود. بنابراین تبیین خط‌مشی حفاظت و نگهداری از این دسته از اطلاعات موضوعیت ندارد.

اطلاعات غیرخصوصی

در حال حاضر اطلاعات غیرخصوصی «کاربران» نظیر مرورگر مورد استفاده، ابعاد دستگاه، تولید کننده و مدل دستگاه، نسخه‌ی سیستم‌عامل و ... جمع‌آوری می‌شود.  «ما» از این اطلاعات برای توسعه و بهبود خدمات روزهای صورتی استفاده می‌کنیم. برخی از اطلاعات آماری نظیر تعداد بازدید از صفحات نیز گردآوری می‌شوند. این اطلاعات ممکن است در آینده به طور عمومی منتشر شوند.

تغییر در خط‌مشی حریم خصوصی

خط‌مشی حریم خصوصی کاربران ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر نماید. «ما» هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عدم آگاهی «کاربران» از این خط‌مشی به عهده نمی‌گیریم.